phone software provider
www.higgins.cz

Higgins - anglická konverzace po telefonu


Higgins je telefonní služba určená pro všechny, kdo se učí nebo kdy učili angličtinu, ale mají zábrany komunikovat, stydí se začít anglický rozhovor a netroufají si na anglické telefonáty. Pomůže jim odbourat ostych a umožní jim "rozmluvit se". V pohodě a bez zábran.

velky-strip-1

Jedná se o anglickou konverzaci po telefonu. Higgins vám bude několikrát denně telefonovat a povede s vámi krátké rozhovory ze života. Nejprve po něm budete opakovat fráze a pak s ním budete podle vzoru konverzovat. Budete napodobovat výslovnost a intonaci. Zcela přirozeným způsobem se postupně "rozmluvíte".

ji10548 heliot 002 strip

Nikam přitom nemusíte chodit. Pouze 5 až 9 krát denně na 3 až 5 minut přerušíte váš program a přijmete telefon. Higgins si vás najde kdekoli, ať jste zaneprázdněni, na cestách, zapomětliví nebo jste právě "za školou".

strip-3

Navíc bez ostychu před studenty ve třídě i bez zábran před učitelem, neboť Higgins je pouze sympatický hlasový automat. Vše namluvili šikovní rodilí mluvčí: Michael, Ashe, Clarke a Abigail. Don't worry, speak English.


 teacher

 
Higgins - angličtina pro samouky online
 

Kontaktujte nás

Kontakty

HELIOT applications s.r.o.

Studánkova 522,
149 00 Praha 4 - Újezd

tel.: +420 210 326 104
fax: +420 210 326 105